Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

SchooLink

Čtvrtek 2. 4. 2020 - Pátek 3. 4. 2020

10:00 - 14:00

Kraj: Moravskoslezský kraj

Adresa: Clarion Congress Hotel Ostrava Zkrácená 2703, 700 30 Ostrava

Typ akce: Konference

Historicky první ročník konference SchooLink se blíží.
Konference je určena pro všechny organizace a jednotlivce působící ve vzdělávání na základních školách. Vhodná je pro pracovníky vzdělávacích organizací a institucí, které jsou aktivní v oblasti mezinárodní spolupráce škol a vzdělávání učitelů v ČR i v zahraničí, pro pedagogické fakulty, neziskové organizace aj.

Konference nabídne prostor pro sdílení informací a výměnu zkušeností. Zaměří se na dvě hlavní témata – dopad internacionalizace na výuku českých škol a inovativní trendy ve výuce. Prezentace předních českých i zahraničních odborníků doplní řada praktických workshopů a diskusí u kulatých stolů.

Konferenci pořádá Dům zahraniční spolupráce pod záštitou MŠMT a Moravskoslezského kraje.

REGISTRACE SPUŠTĚNA na https://schoolink.cz/

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů