Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

Soutěž pro studenty středních škol - Budoucnost, roboti a umělá inteligence

Čtvrtek 7.3.2019 Čtvrtek 30.5.2019 Od 10:00 Do 23:55

Kraj: celostátní

Typ akce: Soutěž

Centrum Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice (CEVAST) vypisuje soutěž pro studenty středních škol na téma Budoucnost, roboti a umělá inteligence. 

První cena: 10.000 Kč a publikování eseje na stránkách CEVASTU.

Soutěž je určená všem studentům středních škol. Pokud se zajímáte o vztah morálních hodnot, etiky, robotiky a umělé inteligence, zašlete nám na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zhruba desetistránkovou esej o vzahu hodnot, etiky a AI. Odborníci z několika ústavů Akademie věd a Přirodovědecké fakulty všechny eseje posoudí a vyberou nejlepší z nich. 

Podobné akce

Víte o nějaké akci, která zde není a měla by být?

Dejte nám o ni vědět!


Vyplňte prosím název akce

Vložte odkaz na web akce

Vložte kontaktní údaj

Neplatný vstup

Neplatné ověření

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů