Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

Letní škola - programujeme v Pythonu

Pondělí 19.8.2019 Pátek 23.8.2019 Od 08:00 Do 16:00

Kraj: Karlovarský kraj

Adresa: Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum Husitská 2053, 356 01 Sokolov

Typ akce: letní škola

Kurz je zaměřen je na rozvoj kompetencí učitelů informatiky a výpočetní techniky a sleduje znalosti a dovednosti účastníků při algoritmizaci a programování, a dále ukazuje, jakým způsobem lze Python zavést do výuky.

Jedná se o programovací jazyk, který je pro výuku velmi vhodný, ale současní učitelé informatiky jej příliš nevyužívají. Svojí jednoduchostí a syntaktickým zápisem se jedná o výborný učební prostředek. 

Lektoři: Mgr. Pavel Švácha, Ing. David Mach
Přesný čas bude upřesněn

Poznámka:
Přihlášení je závazné, v případě neúčasti je možné vyslat náhradníka. Platba účastnického poplatku proběhne do konce června 2019, poplatek se v případě neúčasti nevrací.
Učebna má omezenou kapacitu míst.
Pro účastníky nezajišťujeme dopravu, ubytování, ani stravu.
Vice informací a přihláška zde. 

Podobné akce

Víte o nějaké akci, která zde není a měla by být?

Dejte nám o ni vědět!


Vyplňte prosím název akce

Vložte odkaz na web akce

Vložte kontaktní údaj

Neplatný vstup

Neplatné ověření

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů