Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

Programování s Czechitas – Python

Pondělí 7. 10. 2019 - Pondělí 16. 12. 2019

16:30 - 18:00

Kraj: Jihomoravský kraj

Adresa: Czechitas Brno Škrobárenská 511/3 budova A2 Brno, 602 00 Česká republika

Typ akce: vzdělávací kroužek

Počet lekcí: 10

Délka jedné lekce: 1h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Pravidelný

Kroužek je určen pro holky a kluky ve věku od 15 do 18 let, které zajímá, jak funguje programování. Je navržen pro úplné začátečnice a začátečníky, kteří s programováním nemají ještě žádné zkušenosti. Předpokládá se pouze základní schopnost ovládat počítač myší a používat webový prohlížeč. Pokud už máš nějaké zkušenost s programováním, můžeš se i tak přihlásit a prvních pár lekci mít jako opakování.

PŘEDPOKLADY:

Kurz je určen pro začátečnice a začátečníky. Bude stačit jen chuť učit se, chodit na hodiny a občas si zaprogramovat i doma.

VÝSLEDEK:
  1. Naučíš se základy programování.
  2. Vyzkoušíš si napsat několik her.
  3. Po kurzu se budeš moct pochlubit vlastní hrou.

Kurz má dohromady 10 lekcí, tak je opravdu důležité, abys s tím počítal(a) a chodil(a) pravidelně. :)

Více informací a registrace zde.

Můžete se podívat i na daší vzdělávací programovací kroužky s Czechitas nejen v Brně, ale i v Ostravě, Praze, Českých Budějovích nebo v Olomouci.

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů