Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

Programování v jazyce Python

Pátek 13. 3. 2020 - Pátek 20. 3. 2020

09:00 - 16:00

Kraj: Jihočeský kraj

Adresa: PF JU, Jeronýmova 10, České Budějovice, učebna J243

Typ akce: Workshop

Cílem kurzu je poskytnout účastníkovi základní odborné dovednosti a znalosti, které mu umožní vyučovat programování v jazyce Python v rámci informatiky na střední škole na úrovni, kterou vyžaduje nový RVP. Účastník kurzu pozná základní koncepty a postupy, které se využívají v programování. Jelikož jsou součástí kurzu metodicky zaměřené pasáže, bude absolvent schopen poradit žákům při jejich učení se, popřípadě odhalit chyby v žákovském řešení úloh obdobné obtížnosti.

Obsah kurzu je založen na učebnici programování v jazyce Python, která je určena pro výuku programování pro cca 1. nebo 2. ročník SŠ a která je zdarma dostupná na webu. Kurz je veden přímo jedním z autorů této učebnice. Kurz je určen i pro učitele, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s programováním.

Cílovou skupinu tvoří učitelé informatiky na středních školách a na vyšších odborných školách.

Termín pro podání přihlášky 03.03.2020

 

Kurz probíhá 13.3.2020 a 20.3.2020

Více informací najdete zde. 

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů