Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

Škola učitelů informatiky – Lipnice nad Sázavou

Pondělí 10. 8. 2020 - Pátek 21. 8. 2020

12:00 - 09:00

Kraj: Kraj Vysočina

Adresa: Odborné kamenické učiliště Lipnice nad Sázavou

Typ akce: letní škola

Pravidelně pořádané Školy jsou určeny učitelům informatiky na všech typech škol. Konají se v druhé polovině měsíce srpna.

Dlouhodobé zkušenosti ukázaly, že jsme schopni podstatnou měrou a velmi efektivně pomoci učitelům k získání resp. k udržení jejich odborné kompetence. Vzhledem k nesmírně rychlému rozvoji informatiky je to pro učitele bez podpory nesmírně obtížný úkol.

Škola má akreditaci MŠMT v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků – DVPP, která usnadňuje školám financování účasti jejich učitelů na Škole učitelů informatiky.

Účastníkům Školy je vydáván certifikát o absolvování vzdělávacího programu v délce více než 80 hodin. Kurz je možné hradit ze zjednodušených evropských projektů („šablon“) MŠMT pro SŠ. Pro tyto účely jsme získali novou akreditaci s rozsahem výuky 85 hodin. 
Více informací na stránce o letošní Škole.

Na Školu se můžete přihlásit vyplněním on-line formuláře.

Podobné akce

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů