Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

UF! Učitelský festival

Pátek 26.4.2019 Sobota 27.4.2019 Od 09:15 Do 16:00

Kraj: Hlavní město Praha

Adresa: Skautský institut, Staroměstské náměstí 4/1 110 00 Praha

Typ akce:CO je UF?
Dva dny inspirace, sdílení a dílen (od IT a matematiky přes čtenářství, hodnocení a angličtinu až po komunikaci s žáky).

PROČ?
Aby to bylo pestré a bylo toho hodně na jednom místě.
Abychom mohli navázat nové kolegiální známosti.
Abychom zase trošku něco vylepšili.

KDO?
UF! je pro všechny učitelky, učitele, průvodce, rodiče...

NAVÍC
V pátek večer společná návštěva Komorní činohry, fajn kulturní zážitek a příležitost k posezení a probrání všeho více i méně důležitého.

Hned v pátek nás čeká přednáška na téma: Nebojíme se IT světa s Bohuslavem Horou, který představí jednoduché tipy do hodiny, které si vyzkoušíme a v pondělí můžete použít se svými žáky - anotace fotografie, trimino, rozmluvené fotografie a něco málo z rozšířené reality. Bílá tabule na Vašem tabletu a jednoduché řízení hodiny pomocí webového nástroje společně s hodnocením hodiny.

www.ucitelskyfestival.cz

Pořádá www.ucimrada.cz

Podobné akce

Víte o nějaké akci, která zde není a měla by být?

Dejte nám o ni vědět!


Vyplňte prosím název akce

Vložte odkaz na web akce

Vložte kontaktní údaj

Neplatný vstup

Neplatné ověření

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů