Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

RoboTábor

Pondělí 15. 7. 2019 - Pátek 19. 7. 2019

08:00 - 16:00

Kraj: Jihočeský kraj

Adresa: budova Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Jeronýmova 10 České Budějovice

Typ akce: příměstský tábor

Baví tě Informatika? Nestačí ti, co se učíš ve škole? Chceš se dozvědět a zažít víc od 15. 7. do 19. 7. 2019? Právě pro tebe je tu letní příměstský RoboTábor!

S našimi skvělými táborovými vedoucími se ponoříš do hlubin světa robotikyprogramování a dalších oblastí informatiky. V průběhu tábora budeme společně objevovat tajemství kostičkového světa. Naučíme se sestavit a naprogramovat roboty, tak aby perfektně plnily naše instrukce. Vytvoříme si skutečné 3D postavy. Táborem nás bude provázet robotický kamarád Nao, kterého budeme učit tančit. Celý program bude plný nových a zajímavých informací, ale také zábavy a her.

Pro koho je určen:  pro žáky 6. až 9. třídy ZŠ (nebo primy až kvarty víceletého Gymnázia)

Pro účast na táboře je nutné provést přihlášení pomocí online formuláře. Následně Vám budou zaslány bližší informace o průběhu tábora.

 

Víte o nějaké akci, která zde není a měla by být?

Dejte nám o ni vědět!


Vyplňte prosím název akce

Vložte odkaz na web akce

Vložte kontaktní údaj

Neplatný vstup

Neplatné ověření

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů