Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

K 1. grafu: Průzkum mezi rodiči byl realizován již v r. 1998. Provedli jej výzkumníci z Univerzity Karlovy a  odkaz na něj najdete na http://it.pedf.cuni.cz/~bobr/pruzkum.

Ke 2. grafu: Průměrná týdenní dotace na jeden ročník 2. stupně ZŠ je spočítána ze stanovené dotace hodin z rámcového učebního plánu ministerských RVP z r. 2017 (http://www.msmt.cz/file/43792/). Přitom hodnoty pro předměty, které jsou sloučeny do jedné vzdělávací oblasti (např. umění a kultura, člověk a příroda) byly stanoveny po prostudování několika školních vzdělávacích programů a jsou brány jako přibližné.

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů